top of page

Kraina 100 Jezior to przepiękny, wyjątkowy skrawek Puszczy Noteckiej. Miejsce niezwykłe, w którym człowiek żyje w zgodzie z naturą. Wspaniałe powietrze, lasy, woda, doskonale wpływają na dobre samopoczucie, a otaczająca dzika przyroda niesamowicie nastraja.

Nawet najgorętsi zwolennicy dużych aglomeracji doceniają to niezwykłe miejsce, które doskonale koi rozdrażnione miejską codziennością umysły i ciała.

W Krainie tej znajduje się bajkowa Olandia. Miejsce magiczne, za którego murami dzieją się niesamowite historie. Czerpiąc z tradycji i wiedzy przodków nasi współcześni Olendrzy czarują genialne skarby natury, pochodzące od lokalnych rolników i ogrodników i tworzą Olenderskie Smaki.

Nie ma tu miejsca na chemiczne aromaty, barwniki, zagęszczacze i nierzadko zagrażające życiu dodatki poprawiające smak. Każdy Olender wie, iż mleko od krowy pochodzi, a miód przez pszczoły jest wyrabiany i tego trzymać się należy. W smakach olenderskich nie poprawia się tego czym natura ludzi obdarza i nie ingeruje się w jej prace sztucznie poprawiając wybitne dzieło.

Jeśli masz potrzebę dokonania w swoim życiu zmiany, zaufaj prawdziwie ekologicznym przetworom w olenderskim klimacie. Olenderskie Smaki, to smaki z pysznym olenderskim klimatem!

bottom of page